האתר בטעינה...
תפריט

מצפים לילד? מזל טוב! בין אם מדובר בילד הראשון, השני, או החמישי, לידת תינוק או תינוקת היא תמיד סיבה לחגיגה, ועל אף רגעי הקושי החולפים, גידול ילדים היא אחת מהחוויות המעשירות והמספקות ביותר שאנו, כבני אדם, יכולים לחוות במהלך חיינו.

 

יחד עם זאת, וכפי שכל הורה יוכל להעיד, לידת ילד מחייבת גם לא מעט ״סידורים״ ורכישת מוצרים שפשוט אי אפשר להסתדר ביניהם. בין אם מדובר בעגלה, בוסטר לרכב, מוצרי הנקה והאכלה, חיתולים ובגדי לבוש, חבילת לידה, רהיטים לחדר ועוד. הרשימה היא ארוכה, ועלולה להפחיד במבט ראשון את ההורים הלא מנוסים לעתיד, שלא תמיד יודעים מהם מוצרי החובה שפשוט חייבים לרכוש, ולחילופין על אילו מוצרים ניתן לוותר.

 

בין אם אתם קרובי משפחה שמעוניינים להקל על הזוג הצעיר, ובין אם אתם הורים לעתיד שמתלבטים מה לקנות, להלן רשימת מוצרי הבסיס שנכללים ב- חבילת לידה שכל יולדת תשמח לקבל.

יש לנו גם קטגוריית מארזים ליולדת במיוחד למעמד המרגש

חבילת לידה מה היא צריכה לכלול?

אף שמטבע הדברים, כל תינוק או תינוקת הם עולם ומלואו, בעלי צרכים שונים, קיימים עדיין מספר מוצרי בסיס שכל תינוק צריך והם חייבים להיכלל בחבילת הלידה:

  • עגלה – מוצר הבסיס לכל תינוק או תינוקת. שימו לב – לאור המגוון העצום של עגלות תינוקות שקיימות בשוק, השונות אחת מהשנייה במאפייני גודל, משקל, מבנה, גימור, מספר גלגלים ועוד, חשוב מאוד לגשת לחנות ולבחון את העגלה בפועל, ולא רק להסתפק בקניה מרחוק.
  • חיתולי טטרה – לשימוש בחיתולי טטרה, או חיתולי בד אחרים, יש שלושה יתרונות עיקריים: מגע נעים שלא מציק לתינוק, כיסוי גוף אוורירי שמאפשר ויסות טמפרטורה יעיל ומונע הזעת יתר (במיוחד בעונות המעבר), וכן אפשרות לשימוש רב פעמי לאורך זמן. מה שהופך את חיתולי הטטרה לפתרון היעיל ביותר עבור היולדת, גם מבחינה כלכלית.
  • ביגוד לתינוק או לתינוקת – לפי מין ובהתאם לעונות השנה.
  • מוצרי הנקה – מגוון בקבוקי הנקה עם טבעות מתחלפות המתאימות לתינוקות בגילאים שונים, משאבה לשאיבת חלב, סטריליזטור לחיטוי, מחמם בקבוקים ומעמד לייבוש בקבוקים, מוצרי חובה לכל יולדת.
  • ריהוט ביתי – אמבטיית תינוק, מתקן ישיבה לתינוק (מתקן דפני), וכן צעצועי אמבטיה שונים.
  • משחקים – משחקי חשיבה ופעילויות מגוונות לתינוק, שיעניקו לו שעות של הנאה, ויקנו להורים מספר שעות שינה מבורכות.

 

כפי שניתן להתרשם, חבילת לידה היא מצרך חובה עבור כל יולדת, והזמנתה מראש חוסכת זמן רב וטרחה מרובה, ומאפשרת להורים הצעירים להתחיל את הפרק החדש בחייהם בצורה רגועה, ללא בולמוס קניות ורכישת פריטים מיותרים כפי שרבים נוהגים לעשות. אז אם גם אתם מעוניינים להעניק ליולדת מתנה שימושית במיוחד – חבילת לידה של עגליס היא הפתרון המושלם, לכל יולדת ולכל תינוק.

חזרה לעמוד פוסטים
חזרה למעלה
WhatsApp chat
בטעינה...