מתנות מומלצות ליולדות -
האתר בטעינה...
תפריט

מישהי הקרובה אליכם עומדת ללדת? הבת, השכנה, אולי חברה לעבודה ילדה לאחרונה? אין ספק שהייתם רוצים לבחור מתנה נאה, מומלצת, שתתאים למעמד זה, אך הבחירה איננה קלה. כדי לעזור, אספנו 10 טיפים לבחירת המתנה המושלמת.

 1. מתנה שעושה מתוק בלב
  השוקולד המתוק הוא מתנה קלאסית לכל יולדת, שעושה מתוק ונעים בלב. ניתן לבחור שוקולדים איכותיים בצבעים שונים, ישנן בונבוניירות יוקרתיות ואפשר גם לשלב. זר פרחים יפה ביחד עם שוקולד איכותי הולכים נפלא ביחד.
 1. עוגיות יוקרתיות באריזה משגעת
  רוצים אפשרות מתוקה, אבל שוקולד נראה נדוש בעינכם? אפשר בהחלט למצוא פתרונות מתוקים בסגנון המאפים. עוגיות יוקרתיות באריזה משגעת – כך בהחלט יכולה להיראות מתנה טעימה ליולדת.
 1. מתנה? מארז!
  מתנה מסוג אחר שיכולה להתאים מאוד לכל יולדת מורכבת מכמה פריטים שונים המקובצים יחדיו במארז נאה. מארזים הם הדרך להעניק בעצם כמה סוגים של מתנות שונות, כאשר המכלול עולה בהרבה על סך חלקיו.
 1. קרמים לפינוק ולטיפוח
  יש נשים בנות מזל שעבורן תקופת ההיריון עוברת בקלות. עבור אחרות, מדובר בתקופה לא פשוטה, לפעמים מתישה וגם מעייפת, בחילות, הקאות. עכשיו כשהכל כבר מאחור, אין ספק שקוסמטיקה מפנקת תתאים מאוד ליולדת. קרמים לטיפוח, באריזת מתנה יפה ישמחו כל אם וכל יולדת.
 1. לברך את הרך הנולד בפרחים
  לפעמים, המתנות הטובות ביותר הן גם הטבעיות ביותר. משלוח פרחים יפה, עם כרטיס ברכה מקסים, ימשיך לרגש ולעשות טוב על הלב ליולדות של ימינו לא פחות טוב מהפרחים שהיה נהוג להעניק גם בדור הקודם ואף לפני כן. משלוח פרחים הוא דרך ראויה ומרהיבה לקדם את בואו לעולם של הרך הנולד ובדרך – מעניק ניחוח מושלם לאם הטריה. לפרטים נוספים אודות אזורי משלוחי פרחים לחצו כאן.
 1. פינוק אישי לאמבט
  מלבד קרמים לטיפוח, אפשר למצוא עוד פתרונות מפנקים ליולדת הטריה. מה למשל? למשל פינוקי אמבט שונים כגון קצף אמבט ריחני ונעים. קצף ושמני אמבט ארומטיים יעניקו את הרגיעה והנינוחות שכה זקוקים להם לאחר שמגיע תינוק חדש לעולם.
 1. בגדים לתינוק
  סוג אחר של מתנה ליולדת כולל בגדי תינוקות נאים, אפשר לבחור בגדי לתינוק או בגדים לתינוקת ויש גם בגדים מסוג יוניסקס, מלטפים ורכים.
 1. מוצרי פעוטות מקסימים
  כמתנה ליולדת אפשר בהחלט להעניק מוצרי פעוטות מקסימים. מוביילים מנגנים, אהיל מקסים לחדר הילדים או מארזים של מוצרים כגון בקבוקים ומוצצים.
 1. אופנה לאימא היקרה
  לא רק לתינוק החדש מגיעים בגדים נאים. כעת, לאחר שהלידה חלפה עברה, אפשר לפנק את היולדת עם מוצרי אופנה בדיוק לטעמה.
 1. מתנה ליולדת המבשלת
  אם היולדת חובבת בישול, יהיה זה רעיון טוב להפתיע עם רעיונות כגון ספר בישול חדש או גדג’טים נחמדים למטבח, שהופכים את הבישול לקל ומתוחכם יותר.
חזרה לעמוד פוסטים
חזרה למעלה
WhatsApp chat
בטעינה...