מתנות לגבר, מתנות לאישה מה הבדל? -
האתר בטעינה...
תפריט

עידן הטכנולוגיה מביא לנו פינוקים רבים לעיתים אפילו חסכוניים. לדוגמא קניית מתנות באינטרנט. אנחנו כבר לא צריכים לצאת מהבית, להגיע לחנות לשבור את הראש עד למציאת המתנה המושלמת ולחזור הביתה עוד יותר עייפים משגרת החיים. היום פשוט נכנסים לרשת מחפשים את המתנה, בוחרים צבע, זמן משלוח, אמצעי תשלום והכל מוכן.

לבחור מתנה לגבר

לקראת יום ההולדת, יום נישואין, קבלת תואר תמיד רצוי לתת מתנה שווה וראויה לבן, בעל, אבא, דוד או חבר שאנחנו כל כך אוהבים ומעריכים. ישנם אפשרויות רבות של מתנות כמו עטים, חולצות, מכנסיים, דיסק און קי יומנים וכן קיימת אופציה של מארזי מתנות הכוללים בקבוקי יין, פיצוחים, עוגיות מיוחדות, זיתים עם קופסא מעוצבת וכרטיס ברכה אישי. לרוב, גברים נהנים לקבל כל מתנה, מרוצים מזה שקיבלו את המתנה ולא כל כך חושבים על החלפה. מה שגברים יותר חושבים היא עלות המתנה, כמה זה עלה, זול, יקר האם היה בזבוז כסף או דווקא מציאה עם חיסכון גדול. לכן טיפ קטן כשתבחרו מתנה לגבר- מה שמאוד ישמח אותו היא שמצאתם מבצע או קיבלתם הנחה טובה !!

לבחור מתנה לאישה

תאריכים רבים ניתן לשמח את האישה במתנה מיוחדת, יום הולדת, יום האישה, יום האם, יום הנישואין, אחרי לידה, הצעת נישואין ועוד. אישה תמיד תאהב לקבל מתנה, עם הקדשה יפה . לעיתים, תלוי באישה, עדיף לשאול אותה מה היא צריכה, מה היא היתה רוצה לקבל? כך שלא נאכזב אותה במתנה שהיא לא מתחברת. אחרי שאנחנו יודעים למה היא מצפה, עברנו את השלב הקשה ביותר. כעת, בשונה לגבר, לא משנה לאישה מה היה סכום המתנה בדיוק. דווקא להפך , אם חסכנו וקנינו לה מתנה מאד פשוטה לא איכותית , יכול להיות שהיא עלולה להעלב מזה. מתנות מקוריות יכולות גם להפתיע את האישה כמו מארזים מיוחדים עם בקבוק יין, שוקולדים, עוגיות ארוזות בצורה מעוצבת שכל אישה אוהבת לקבל.

מוצרי פרסום ממותגים

ישנם מוצרי פרסום המתאימים גם לגבר וגם לאישה המיועדים לתקופות מסוימות של השנה, כמו למשל לוחות שנה או יומנים. אלו מתנות שיותר קל לבחור אותם, כמו כן מוצרים הנמכרים בכל העולם כמו דיסק און קי, פד לעכבר, סוללות גיבוי מטען, אוזניות וכו’. אלו מתנות מאוד שימושיות שפחות חשוב מה בדיוק העיצוב והצורה שלהן, אלא האיכות והמקצועיות שלהן. בעידן הטכנולוגי כל אחד גבר ואישה, שרוצה או שזקוק להתקדם חייב להשתמש במוצרים הללו. בימינו ניתן לרכוש אותם באתרי האינטרנט השונים, במחירים יותר זולים מאשר בחנויות , ובאותן איכויות.

ישנם אנשים המעדיפים לרכוש מוצרים ביחד, כך מפסידים את יתרון ההפתעה אבל מצד שני מרוויחים את 100% שביעות רצון מהצד השני בזמן קבלת המתנה. זה נשאר לבחירתכם!

 

חזרה לעמוד פוסטים
חזרה למעלה
WhatsApp chat
בטעינה...