האתר בטעינה...
תפריט

ביום האהבה, ביום הנישואין, ביום השנה שלכם ואולי ביום ההולדת שלה או לקראת החג. יש כל כך הרבה אירועים שבהם אתם חייבים להעניק לאישה שלכם מתנה, אך אתם יכולים לעשות טעות מרה ולחשוב שהעטיפה לא משנה. זה הזמן להבין אלו סוגי אריזה למתנות אפשר לבחור שיוסיפו ערך מוסף למתנה עצמה.

גם הקנקן חשוב ולא רק מה שבתוכו

אין ספק שמה שנמצא בתוך הקנקן חשוב יותר מהקנקן עצמו, ואפשר לומר שהמשפט המפורסם צודק במאה אחוזים. עם זאת הדבר הנכון באמת יהיה לומר כי הקנקן עצמו חשוב גם הוא ואין לזלזל בו, כי למעשה הוא חלק מהתוצר השלם. באותה נשימה אפשר לומר כי האריזה של המתנה תהיה חשובה גם היא, אולי לא יותר מהמתנה עצמה אך אי אפשר לזלזל בחשיבותה ובטח לא בבחירה שלה. האריזה חשובה מכמה בחינות: ראשית, היא אמורה לשמור על המתנה. שנית, היא אמורה להוסיף לעיצוב שלה ולעתים האריזה היא זו שיוצרת את כל ההתרגשות. האריזה יוצרת ציפייה וזה הזמן להבין מה הבחירה.

קופסאות קרטון מעוצבות

יש מגוון רחב של פתרונות אריזה שיכולות להיות מעולות עבור המתנה שלכם ולא משנה באיזו מתנה בחרתם. זו יכולה להיות חזייה חדשה, זה יכול להיות ג’ינס חדש, יכול להיות שבכלל הקלטתם לה דיסק ואתם רוצים להעניק לה אותו בצורה חגיגית ויכול להיות שזו כרית מגניבה עם ההדפסות שלכם. כמעט כל מתנה אפשר להכניס לתוך אריזה קרטון, אולי מלבד מתנות עצומות ממדים או כאלו שדורשות צורה ייחודית. אריזת הקרטון יכולה להיות מעוצבת מאוד ואף בעיצוב אישי עם תמונה שלכם והיא למעשה יכולה להיות מזכרת בעצמה. קופסת קרטון גם חזקה יותר מאריזות אחרות ושומרת על המתנה היטב.

אריזות נייר ושקיות

אולי נדמה לכם שאריזות נייר לא יהיו פתרונות טובים לאריזת מתנה ליום האישה, ליום הנישואין או לכל מועד רומנטי אחר, אך הכול תלוי עד כמה תשקיעו בה. אריזה יפה יכולה להגיע מוכנה, כלומר מחנות מתנות שבה תוכלו לבחור אריזות מגניבות במיוחד, אך תוכלו גם ליצור את האריזה המיוחדת שלכם. יש צורך להפעיל את המקוריות והיצירתיות ולחשוב על אריזה שתתאים מצד אחד גם לגודל של הפריט שקניתם כמתנה וכמובן גם לסגנון שלו. למשל, אם קניתם שרשרת, אפשר לבחור אריזה שהשרשרת נראית בה מבחוץ על תמונת נייר של החברה שלכם, וזו רק דוגמה אחת מיני רבות אחרות.

האריזה יכולה להיות מזכרת

כאשר אתם מעניקים מתנה לאישה שלכם, אתם למעשה מראים לה שהיא חשובה לכם. המעשה של נתינת מתנה הוא מעשה מרגש לכשעצמו ולכן חשוב מאוד לספק לאישה גם מזכרת נאותה מהאירוע. האריזה היא אותה מזכרת שאתם מחפשים והיא חלק אינטגרלי מהמתנה כולה ולכן חשוב להשקיע מחשבה רבה גם בבחירה שלה.

חזרה לעמוד פוסטים
חזרה למעלה
WhatsApp chat
בטעינה...